Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Recept na Tanqureay Sevilla & Fever Tonic

Keď sa povie „leto“, čo si predstavíte? Nám sa leto spája s dobrou náladou, úsmevom na perách a príjemnými momentami s priateľmi či rodinou. Neodmysliteľne k letu patria i lahodné drinky, ktoré osviežia počas horúcich letných dní či dodajú atmosféru večerným posedeniam pod holým nebom. Pestré farby, rozmanité chute a kocky ľadu, to všetko sa spája letom a kvalitnými drinkami.

 

 

Miešané nápoje rozdeľujeme na krátke (short drinks) a dlhé (long drinks). Krátke nápoje sa podávajú buď ako aperitívy, pred jedlom na povzbudenie chuti do jedla, alebo ako digestívy, po jedle na povzbudenie trávenia. Dlhé nápoje sa podávajú na osvieženie, uhasenie smädu alebo na zasýtenie. Nie raz by si každý svoj obľúbený drink doprial i v pohodlí  domova. Príprava sa však môže zdať veľmi náročná, avšak nie je tomu tak. Jednoduchšie drinky, ktoré vyzerajú skvele a ich príprava nie je vôbec komplikovaná, si dokáže doma pripraviť takmer každý.

 

Príďte k nám ochutnať obľúbené letné drinky, ktoré si po návrate môžete pripraviť kedykoľvek i  doma, len tak zavrieť oči a spomínať na príjemné chvíle strávené u nás i po skončení leta so skorým jesenným vánkom či prvým zimným snehom. Aby ste si leto v obývačke mohli pripraviť na počkanie, prinášame vám recept na obľúbený drink tohto leta  od našich barmanov v Residence Hotel & Club ****.

 

Tanqueray Sevilla & Fever Tree Tonic

 

Potrebujeme:

 

0,04 l Gin Tanqueray Sevilla

1 ks Fever Tree Mediterranean tonic

1 mesiačik pomaranča

8 kociek ľadu

 

Postup:

 

Do vínového pohára s objemom 0,4l si dáme 8 kociek ľadu. Nalejeme 0,04l gin Tanqueray Sevilla s mesiačika pomaranča jemne vytlačíme šťavu a vložíme pomaranč do pohára. Drink dolejeme Fever Tree Mediterranean tonic.

 

Tak na zdravie, tešíme sa na vás v Residence hotel & club ****.