Najvýhodnejšia
rezervácia
 

NAJVÄČŠÍ DETSKÝ FUN PARK JE NA DONOVALOCH

Chceli by ste zobrať deti niekam za zábavou no neviete kam? Donovaly sú skvelým zimným rajom pre vaše ratolesti. Navštívte najväčší detský park v strednej Európe a doprajte vašim deťom radosť a šantenie aj počas chladnejších mesiacov.

 

Park plný zábavy, hier a súťaží sa nachádza v časti Mistríky, v najvhodnejšej lokalite pre výučbu lyžovania – a to priamo medzi dvoma lyžiarskymi svahmi Nová hoľa a Záhradište. Nachádza sa tu 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne s veľkým množstvom zábavy. Taktiež nechýba ani karusel – kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe. Samostatnú časť súčasného FunParku, tvorí Mini Snowboard Park, ktorý je úplnou novinkou pre tých, ktorí chcú naučiť svoje dieťa snowboardovať už v jeho útlom veku. Toto špeciálne prostredie pre deti je maximálne bezpečné a navrhnuté tak, aby sa každé dieťa zabavilo. Pre viac informácií kliknite na: https://www.parksnow.sk/zima/funpark.php

 

A však detský park nie je určený len pre deti, ktoré sa chcú naučiť lyžovať, ale aj pre tie, ktoré lyžovať už vedia a chcú sa len zabaviť. Môžu si tu stavať rôznych snehuliakov, naučiť sa postaviť veľkolepé a originálne iglu, zahájiť rodinnú guľovačku, ktorá odštartuje súťaživosť každého člena rodiny alebo sa sánkovať. Taktiež vám Fun park ponúka aj jedinečnú „Show na snehu“ s množstvom hier, zábavy a nezabudnuteľnú jazdu v snežnom vláčiku. Naši maskoti Dodo, Lulu, Brumík a myšiaci PARK SNOW sú pripravení vaším deťom spríjemniť chvíle. Aby toho nebolo málo, tak všetky deti z Brumíkovej škôlky získavajú pekný darček!

 

 

Ak by vám však detský Fun Park predsa len nestačil, tak Donovaly majú aj iné miesta, kde by sa vaše ratolesti vedeli zabaviť. Môžete zavítať aj na rekreačné korčuľovanie, ktoré sa stalo veľmi obľúbenou aktivitou. Ľadovú plochu nájdete priamo pri údolnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa. K dispozícii je pre rekreačných korčuliarov a vo vyhradený čas aj pre priaznivcov ľadového hokeja. Ideálnym spôsobom tak môžete stráviť spoločné chvíle s rodinou a deťmi. S korčuľami si starosť vopred nemusíte robiť, keďže si ich môžete zapožičať priamo na mieste. Neváhajte a navštívte Donovaly, ktoré sú zimným rajom pre vaše ratolesti.