Najvýhodnejšia
rezervácia
 

LETNÉ ATRAKCIE NA DONOVALOCH

Dočkali sme sa! Leto už pomaly prišlo a život sa už konečne vrátil trošku do normálu. Prichádzajú dovolenkové obdobia, čas zábavy a oddychu s priateľmi a predovšetkým letné prázdniny. Určite ste sa už zamýšľali nad tým, ako dopriať  Vám a vaším deťom zábavu a spoločné chvíle.  Uľahčíme Vám to.

 

PARK SNOW Donovaly Vám ponúka množstvo letných atrakcií na ktoré sa môžete už teraz tešiť.

 

 

LANOVÝ PARK

Otvorený pre všetkých horolezcov a milovníkov výšky. Príďte si vyskúšať zdolávanie prekážok v korunách stromov, ktorých obtiažnosť si určujete sami. Nemusíte sa báť, počas celej doby preverovania vašej zdatnosti budete istený lanom a dohliadne na Vás špeciálne vyškolený personál.

 

BOBOVÁ DRÁHA

Ste nadšenci adrenalínu a rýchlej jazdy? Najobľúbenejšia atrakcia je už otvorená a na svoje si prídu nielen dospelý ale aj deti. Túžite po bláznivých pretekoch s priateľmi alebo máte radšej pomalú jazdu a vychutnáte si krásny výhľad na okolitú prírodu? Toto všetko Vám ponúka toboganová bobová dráha. A nielen to, ako suvenír si môžete odniesť fotografiu priamo z bobovej dráhy.

 

 

MYŠIAČIKOV VODNÝ SVET

Vonku svieti slniečko a Vy sa pýtate kam ísť? Hravé učenie a ku tomu trocha vody? Jasné, to majú predsa všetky deti radi. Je to slovenský unikát, kde si určite prídu všetci na svoje. Veľmi hravým spôsobom vysvetlíte svojim ratolestiam fungovanie fyzikálnych zákonov a zdokonalíte ich logické myslenie.

 

 

DONOVALKOVO

Letné prázdniny za rohom a Vy stále nemáte plán pre vaše deti ? Donovalkovo je riešením !

Je to hlavné mesto detí, kde sa už od rána ozýva detský smiech. Obľúbená atrakcia všetkých detí, ktoré túžia byť „dospelákmi“ a vyskúšať si mini verziu mesta. Najtajnejšie sny a predstavy detí na základe rozprávok nie sú žiadnym problémom.

 

 

LANOVKA NA NOVÚ HOĽU

Nadšenci turistiky, prírody a hlavne pekných výhľadov – zbystrite pozornosť.

Lanovka na Novú hoľu? Áno, aj pre tých, čo majú boľavú nohu, je možnosť krásneho panoramatického výhľadu na Nízke Tatry a Veľkú Fatru. Veď prečo si nedopriať oddych v prírode s Vašimi najbližšími. Ak Vám bude počasie priať a zároveň aj slniečko hriať, určite Vášmu oku ulahodí výhľad na dominantu Západných Tatier – Vrch Kriváň.

 

ELEKTROKOLOBEŽKY

Obľubujete prírodu, ale neradi kráčate? Máme pre Vás riešenie v podobe elektrokolobežky, ktorú si môžete zapožičať. Poslúži Vám na spoznanie okolitej prírody a čarov Donovál.

Využite voľnosť pohybu pričom budete mať stále dostatok energie aj na iné atrakcie, ktoré Vám ponúka PARK SNOW Donovaly.

 

Množstvo ďalších nápadov nájdete na stránke: www.parksnow.sk