Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Kongresy počas jesene

Nádherná príroda Donovál počas jesene robí ozajstné zázraky. Okolitá zeleň mení svoje farby do pestrofarebna a čerstvý vzduch zas osvieži myseľ. Miesto ako stvorené pre súkromné ale i pracovné stretnutia. Residence hotel & Club**** je jedinečný svojou polohou v srdci Slovenska v dedinke Donovaly uprostred prírody, čo robí hotel prístupným z každého kúta Slovenska. Nakoľko hotel disponuje ubytovacou kapacitou až 190 lôžok, je tým správnym miestom pre váš firemný event, kongres či stretnutie, ktorý si zamilujete po každej stránke.

 

 

Pre usporiadanie kongresov, konferencií, školení alebo iných eventov je náš hotel ideálnym miestom aj vďaka 8 ročným skúsenostiam, počas ktorých bolo pre klientov usporiadaných vyše 800 jedinečných eventov. Hlavnú časť eventov tvorili najmä firemné školenia a kongresy rôznej veľkosti.

 

Residence Hotel disponuje nadštandardnými priestormi či rokovacou sálou s kapacitou až 250 miest, ktorú je možné rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II s kapacitou 120 a 80 miest. Pre menšie kongresy je skvelou voľbou salónik PANORAMA s kapacitou 30 miest a nádherným výhľadom na okolitú prírodu, obzvlášť okúzľujúcu počas jesene. Vďaka variabilite priestorov vám počas kongresov podľa potreby pripravíme salóniky s celkovou kapacitou až 350 miest.

 

Jednotlivé priestory je možné upravovať a prispôsobovať podľa charakteru kongresu a následne zosúladiť aj catering na mieru tak, aby všetko do seba perfektne zapadalo a ladilo podľa predstáv. Pre náročných je dokonca pripravená možnosť využitia párty stanov na terase s panoramatickým výhľadom.

 

 

O prípravu kongresu sa v Residence Hotel & Club**** postará tím špecialistov, ktorí dbajú na každý detail s dôrazom na individuálny prístup ku klientovi, aby váš kongres prebehol bez starostí či stresu v príjemnej atmosfére. Našou prioritou je spokojný klient po každej stránke, ktorý si svoj event naplno užíva a nemusí mať starosti nad jeho dohliadaním.

 

Podľa predstáv klienta zostavujeme gastronomické služby na mieru pod kvalifikovaným  dohľadom šéfkuchára, ktorý sa postará o dokonalý zážitok z podávaných jedál. Menu je prispôsobené tematickému zameraniu kongresu a pri rozmanitej ponuke rautových stolov si každý príde na svoje. Catering počas eventu zabezpečujeme priamo v konferenčných priestoroch, na letnej terase, v lobby bare, v zimnej záhrade alebo v jednej z našich reštaurácií.

 

 

Nádherné prostredie Donovalskej prírody ponúka širokú škálu tých najrozmanitejších aktivít, z ktorých si môžete vybrať tú správnu pre utuženie kolektívu a budovanie firemného tímového ducha.  V okolí nájdete multifunkčné ihriská, lúky a lesy na peší dosah od hotela, vyznačené turistické trasy v rôznych stupňoch náročnosti alebo cyklotrasy, či trasy pre výlety na e-biku, ktoré si môžete na Donovaloch zapožičať. Pre milovníkov nádherných výhľadov je tu lanovka na Novú Hoľu a pre adrenalínových nadšencov zas bobová dráha či možnosť okúsiť skutočne čerstvý vzduch z 500-metrovej výšky pri paraglajdingu.

 

Netradičnou možnosťou je sprostredkovanie tímového programu v Pevnosti Boyard, kde nielen okúsite čaro adrenalínu pri prekonávaní vlastných limitov ale i otestujete svoje zručnosti, vedomosti a utužíte kolektívneho ducha. Na požiadanie je možné dokonca zabezpečiť teambildingové aktivity ako paintball, prenájom štvorkoliek alebo priamo v hoteli usporiadať divadelné programy, školy tanca či degustácie a ochutnávky jedál, či nápojov.

 

V Residence Hotel & Club**** sa o váš kongres starajú tí najlepší, zatiaľ čo vy si môžete užívať pohodu v kruhu kolegov či obchodných partnerov. S nami zažijete kongres z ktorého nebudete chcieť odísť. Príďte sa o tom presvedčiť na vlastnej koži počas trvania jesennej akcie, ktorú sme pre vás pripravili.