Najvýhodnejšia
rezervácia
 

FUN PARK – SNEŽNÝ DETSKÝ RAJ

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku aj so svojimi ratolesťami, určite by ste si nemali nechať ujsť jedinečnú šancu. Novovybudovaný FUN PARK je rozšírením už existujúceho FUN PARKU Patty Ski na Donovaloch v časti Mistríky, v najvýhodnejšej lokalite – a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová Hoľa a Zahradište. Svojou rozlohou 12 500 m2 a vybavením sa zaraďuje do popredia detských parkov a to nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

 

 

Vo FUN PARKU nájdete 9 posuvných pásov, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne pri tom zažijú veľa zábavy.

 

V parku nájdete taktiež karusel – kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe, ale je určený aj na zábavu. Deti sa učia lyžovať v lyžiarskej škôlke už od 3 rokov a práve pre deti, ktoré len začínajú lyžovať sú posuvné pásy najväčším pomocníkom.

 

Na deti čaká plno prekvapení, hier, súťaží, animačných programov a celým dňom ich sprevádzajú maskoti – zajac DODO, veverička LULU a macko BRUMÍK.

 

 

Show na snehu

 

Každý deň o 12.00 prebieha jedinečná „Show na snehu“, s množstvom hier, zábavy a nezabudnuteľnou jazdou v snežnom vláčiku. Tešia sa na vás maskoti DODO, LULU, BRUMÍK a myšiaci PARK SNOW.

 

Najmenšie detičky, ktoré už nevládzu lyžovať, alebo ich zima poriadne vyštípe, si oddýchnu v teple v DODO klube, kde sa zahrajú s množstvom hračiek a hier s milými animátorkami.