Najvýhodnejšia
rezervácia
 

Ako jednoducho a efektívne pripraviť nezabudnuteľný event v RESIDENCE HOTEL & CLUB****?

Jednou z predností Residence Hotel & Club**** je práve poloha hotela v srdci Slovenska – v dedinke Donovaly v Banskobystrickom kraji, čo ho robí prístupným z každého kúta Slovenska. S ubytovacou kapacitou 190 lôžok je tým správnym miestom pre váš firemný event.

 

 

Pre usporiadanie kongresov, konferencií, školení alebo iných eventov je ideálnym miestom aj vďaka 8 ročným skúsenostiam, počas ktorých sme pre našich klientov usporiadali vyše 800 jedinečných eventov. Hlavnú časť vypĺňajú najmä firemné školenia a kongresy rôznej veľkosti.

 

Priestory aj pre náročných

 

V hoteli je k dispozícii rokovacia sála Grand Residence s kapacitou 250 miest, ktorú je možné rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II s kapacitou 120 a 80 miest. Za zmienku stojí určite aj salónik PANORAMA, vhodný pre menšie eventy do 30 hostí s jedinečným výhľadom na okolité hory. Potrebujete počas eventu viac jednotlivých salónikov? V hoteli vieme podľa vašich požiadaviek pripraviť salóniky s celkovou kapacitou až 350 miest.

 

 

Každý z priestorov je možné upraviť podľa vášho konkrétneho želania, či už na program alebo catering. Navyše, v prípade záujmu je vám k dispozícii naša priestranná terasa s panoramatickým výhľadom s možnosťou využitia párty stanov.

 

Príprava eventu bez starostí

 

Príprava eventu je dlhodobý a náročný proces, v ktorom sa dbá na každý detail. Pre vás však nemusí znamenať žiadny stres a starosti. Zverte sa do našich rúk a my sa postaráme o to, aby ste u nás zažili event podľa vašich predstáv, ktorý prebehne hladko a presne podľa vašich požiadaviek. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu vyjsť maximálne v ústrety v každom smere.

 

Po odsúhlasení kompletného scenára eventu prichádza na rad príprava. Každý úsek hotela je oboznámený s plánovaným scenárom s dôrazom na najefektívnejší spôsob jeho organizácie. Ochotný, milý a spoľahlivý tím zamestnancov zabezpečí hladký priebeh každého eventu. Našou prioritou je, aby bol klient spokojný po každej stránke, užíval si svoj event a nemusel mať starosti nad jeho dohliadaním.

 

 

Catering na mieru

 

Podľa vašich prianí zostavíme aj kompletné gastronomické služby na mieru. Každá ponuka je vypracovaná individuálne pod dohľadom nášho šéfkuchára. Možnosti stravovania dôkladne premyslíme a prispôsobíme podľa tematického zamerania eventu. Pri rozmanitej ponuke rautových stolov si každý príde na svoje.

 

Catering počas eventu zabezpečujeme priamo v konferenčných priestoroch, na letnej terase, v lobby bare, v zimnej záhrade alebo v jednej z našich reštaurácií.

 

Outdoorové aktivity na utuženie kolektívu

 

Radi vám na mieru pripravíme tímový program v Pevnosti Boyard, kde môžete pod dohľadom Otca Fourasa otestovať svoje zručnosti, vedomosti, zažiť vzrušenie pri prekonávaní seba samého no najmä posilniť tímového ducha na spoločnej ceste do cieľa.

 

K exteriérovým teambuildingovým aktivitám sa naskytá mnoho prekrásnych priestorov donovalskej prírody od rozľahlej hotelovej terasy, multifunkčných ihrísk až po možnosti využitia lanovky, okolitých lúk a lesov a to všetko na peší dosah od hotela. Čaro spojenia donovalskej prírody a vašej udalosti je jedinečným zážitkom, ktorý môžete zažiť i počas konferencií či kongresov.

 

Donovaly ponúkajú množstvo označených turistických trás a cyklistických trás s možnosťou zapožičania elektrobicyklov a elektrokolobežiek. Pre milovníkov nádherných výhľadov je tu lanovka na Novú Hoľu a pre adrenalínových nadšencov zas bobová dráha či možnosť okúsiť skutočne čerstvý vzduch z 500-metrovej výšky pri paraglajdingu.