Najvýhodnejšia
rezervácia
 

10 tipov na dokonalú svadbu

Všetci chceme, aby naša svadba bola perfektná – aby sa všetkým páčila a aby si ju každý užil. Keďže v Residence Hotel & Club máme so svadbami množstvo skúseností, pokúsime sa vám poradiť, ako pripraviť svadbu, ktorú si naozaj každý zapamätá.

 

 

 

1. Správny partner

Nedá sa dostatočne zdôrazniť, že bez správneho partnera či partnerky ani najkrajšia svadba nemá ten správny zmysel. Nehovoriac o tom, že partner, s ktorým si rozumiete a dopĺňate sa, je tým najlepším spoluorganizátorom.

 

2. Počet hostí

Čím viac hostí, tým menej času na každého z nich. Zvážte, či naozaj pozvať 200 hostí a s každým stráviť 5 minút, prípadne s niektorými ani toľko. Trendom sú dnes malé svadby, ktoré poskytujú dobrú možnosť mať s hosťami osobný kontakt. Obe možnosti odporúčame zvážiť.

 

3. Lokalita

Keď už cestovať, tak niekam, kde to bude stáť za to. Aj preto je Residence Hotel & Club na svadby veľmi populárny – prostredie Donovalov s ich kopcami, lúkami a perfektnými výhľadmi je niečo, na čo sa spomína celé roky.

 

4. Von!

Hitom sú dnes obrady vonku a svadobné hostiny ako garden party. Veľké stany, spoločné stoly a čerstvý vánok za chrbtom môže dodať svadbe veľmi príjemnú a pohodovú atmosféru. Ak plánujete svadbu v teplejších mesiacoch, určite zvážte sedenie vonku.

 

5. Hudba

Na svadbách, ktoré v Residence Hotel & Club organizujeme, vidíme populárny trend kombinácie DJ-a a živej kapely. Či to bude cimbalovka alebo rokenrol je na vás, ale kapela na skorší večer dokáže publikum výborne naladiť. DJ má potom ľahšiu prácu zabaviť vašich svadobčanov až do rána.

 

6. Výslužky a pamiatky

Pierka na sako, výslužkové koláče, menovky na stoly – všetko sa dá personalizovať. Menami, prezývkami, venovaniami, niečím osobným. Vaši hostia veľmi ocenia, ak si dáte s týmito drobnosťami trochu práce navyše a odnesú si pamiatku od srdca.

 

7. Fotky, fotky fotky!

Žijeme dobu internetu a zdieľania obrázkov. Fotky (od fotografa alebo z mobilov svadobčanov) budú pravdepodobne spôsobom, ako vašu svadbu uvidí najviac ľudí. Dajte si preto záležať a vyberajte správne!

 

8. Investujte do seba

Princeznou v krásnych šatách sa nevesta nestáva každý deň a ženích by jej mal byť vyrovnaným partnerom. Na štýle svojich svadobných šiat a obleku si preto dajte záležať, nech sa na svadobných fotkách najkrajším párom široko-ďaleko.

 

9. Moderátor či starejší

Správny moderátor jednak pomáha vašim hosťom zorientovať sa, čo ich kedy čaká, a zároveň pomôže prelomiť ľady medzi neznámymi či zabaviť známych. Túto dôležitú úlohu teda zverte najzábavnejšiemu kamarátovi alebo si vyberte služby profesionála.

 

10. Zachovajte pokoj

Svadba samozrejme zahŕňa množstvo ďalších činností a starostí, nielen tie, ktoré sme tu zhrnuli. Napriek nim sa však nedajte uniesť tlakom okolia ani vlastnými očakávaniami a nezabudnite sa na prvom mieste zabávať a svoju svadbu si užiť!