SK

EN

RESIDENCE HOTEL & CLUB ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón.

 

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb či obývacích miestnosti poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.

 

Izby De Luxe sa nachádzajú na piatom a šiestom poschodí hotela. Sú luxusne zariadené a poskytujú komfort bez kompromisov. Vybrať si môžete z Double Room, Superior Double Room a Apartmán.

ŠPECIÁLNE BALÍČKY

PÁRTY V MINISTRY OF FUN

Skvelý párty balík je určený pre partiu priateľov, ktorí si chcú užiť víkend na horách a vytancovať sa v najznámejšom a najväčšom klube na Slovensku v Ministry of Fun v Banskej Bystrici.

 

ROMANTIKA

NA HORÁCH

AYURVÉDSKA

REGENERÁCIA

Vstúpte s nami do oázy indického pokoja. Spravte niečo pre svojho ducha a nazrite do tajov alternatívnej medicíny

Ajurvédy.

Náš tradičný, tento rok ešte vylepšený, balíček pre vašu dokonalú romantickú dovolenku na horách. Vy sa budete sústrediť jeden na druhého a my sa postaráme o to, aby ste sa cítili ako vo filme.

 

CELOROČNÉ POBYTOVÉ BALÍČKY

Všetky práva vyhradené © 2014 RESIDENCE HOTEL****

Web by Media Creative Production